Volleybalclub WIK

Teampagina Dames Master

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Spelverdeler
CGT3W4X
4
Diagonaal-aanvaller
CGT3W1U
5
Diagonaal-aanvaller
CFX6L6Y
6
Buiten-aanvaller
CKY7K5T
7
Buiten-aanvaller
CGT3W3W
8
Buiten-aanvaller
CGT3Q0L
9
Spelverdeler
CGQ6M5W
10
Midden-aanvaller
CGT3G8N
-
Coach
CGT3T0U
-
Trainer
CGT3M87
-
Buiten-aanvaller
Lid359
-
Midden-aanvaller
CHX7V3K
-
Diagonaal-aanvaller
CGS3F9E

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Dames Master speelt in Dames Master. De thuiswedstrijden beginnen om 21:00 uur.
Training: Dinsdag 20:30 - 22:00 uur.

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactdm@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl

Programma

Datum en wedstrijd
9-01 21:00: VC Wik DM 1 - Spirit Barendrecht DM 1
15-01 20:00: Flits DM 1 - VC Wik DM 1
23-01 21:00: VC Wik DM 1 - Minerva DM 1
1-02 19:30: Udenhout DM 1 - VC Wik DM 1
6-02 21:00: VC Wik DM 1 - Next Volley Dordrecht DM 1
16-03 20:00: Atak'55 DM 1 - VC Wik DM 1
3-04 21:00: VC Wik DM 1 - Volley Tilburg DM 1
10-04 21:00: VC Wik DM 1 - Atak'55 DM 1
17-04 21:00: Spirit Rosmalen DM 1 - VC Wik DM 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1Minerva DM 1838302
2Next Volley Dordrecht DM 1830248
3Flits DM 18221816
4Volley Tilburg DM 18211916
5Spirit Rosmalen DM 18191617
6Spirit Barendrecht DM 16161312
7VC Wik Groot-Ammers DM 17111121
8Udenhout DM 178722
9Atak'55 DM 160024