Volleybalclub WIK

Teampagina Dames 3

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Spelverdeler
CHQ8B7M
3
Buiten-aanvaller
CJJ0X4Y
8
Diagonaal-aanvaller
CKV9Z6U
9
Buiten-aanvaller
CLJ8Q5Q
11
Midden-aanvaller
CHW8S17
16
Diagonaal-aanvaller
CLB8T4C
19
Midden-aanvaller
CJP8Y07
20
Libero
CKH3X1R
21
Midden-aanvaller
CKW9B92
29
Spelverdeler
CKX4D0P
36
Buiten-aanvaller
CLS8M6A
-
Trainer/Coach
CGT3F9L

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Dames 3 speelt in 1e Klasse B. De thuiswedstrijden beginnen om 11:00 uur.

Training: Dinsdag 19:15 tot 20:45 uur.

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactd3@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
10-12VC WIK DS 3 - Phoenix DS 12-3
08-12VCN DS 6 - VC WIK DS 31-3
01-12VC WIK DS 3 - WHV DS 21-3
26-11VC WIK DS 3 - VC WIK DS 22-3
17-11Sliedrecht Sport DS 7 - VC WIK DS 33-1
09-11VC WIK DS 3 - Smash'66 DS 11-3
03-11Next Volley Dordrecht DS 4 - VC WIK DS 34-0
13-10VC WIK DS 3 - Flits DS 11-3
06-10VCE/PSV DS 2 - VC WIK DS 32-3
29-09VC WIK DS 3 - AVVA DS 13-2

Programma

Datum en wedstrijd
22-12 14:00: Vollido DS 1 - VC WIK DS 3
11-01 20:00: AVVA DS 1 - VC WIK DS 3
19-01 11:00: VC WIK DS 3 - VCE/PSV DS 2
26-01 16:00: Flits DS 1 - VC WIK DS 3
2-02 11:00: VC WIK DS 2 - VC WIK DS 3
8-02 20:45: VC WIK DS 3 - Next Volley Dordrecht DS 4
15-02 21:15: Smash'66 DS 1 - VC WIK DS 3
9-03 12:00: VC WIK DS 3 - Sliedrecht Sport DS 7
16-03 17:00: WHV DS 2 - VC WIK DS 3
30-03 11:00: VC WIK DS 3 - VCN DS 6
6-04 16:00: Phoenix DS 1 - VC WIK DS 3
13-04 17:30: VC WIK DS 3 - Vollido DS 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1Next Volley Dordrecht DS 41042348
2VC WIK Groot-Ammers DS 210373012
3Smash'66 DS 111362917
4WHV DS 211332818
5Flits DS 111332719
6Sliedrecht Sport DS 711332719
7Vollido DS 19211821
8VC WIK Groot-Ammers DS 310181727
9Phoenix DS 18151320
10AVVA DS 19131226
11VCE/PSV DS 211131134
12VCN DS 611111035


Nieuwsberichten

Winst bij VCN

Zaterdag 8 december mochten wij lekker gaan spelen in Capelle aan den IJssel. Op de planning stond VC Wik dames 3 vs VCN dames 6. Vandaag was Cor van Aken mee als coach. Onze eigen coach Robbin kon
Lees verder...


VC Wik D3 - WHV D2

Zaterdag 1 december moesten wij om 11uur aantreden in een lege sporthal. Bij het inspelen merkte we al dat dat er weinig energie en pit in zat bij iedereen, en dat wij als enige een wedstrijd hadden
Lees verder...


D2 vs. D3, de favoriet vs. de nieuwkomer.

Maandag 26 november 18
D2 vs. D3.
De favoriet vs. De nieuwkomer.
Schild vs. Vink.

Set 1.
Het werd al druk in de sporthal en beide teams voelde misschien toch wel een beetje de druk.
Lees verder...


Een 3-1 verlies bij Sliedrecht Sport
Zaterdagmiddag was het de beurt bij Sliedrecht Sport. Ondanks dat het thuisdag was, moesten wij uit spelen. Maar vol goede moed vertrokken wij richting Sliedrecht, we hadden immers niks te verliezen en
Lees verder...

Thuis op vrijdagavond

Vrijdag 9 november stond de wedstrijd tegen Smash'66 DS 1 op het programma.

De meiden moesten de wedstrijd starten zonder coach Robbin. Daphne (aanvoerder van het team) heeft de rol als 'coach'
Lees verder...


[1] 2 3 4 .... 9