Volleybalclub WIK

Teampagina Dames 3

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Spelverdeler
CHQ8B7M
3
Buiten-aanvaller
CJJ0X4Y
12
Midden-aanvaller
CLX8S5S
14
Diagonaal-aanvaller
CHK7L42
16
Diagonaal-aanvaller
CLB8T4C
19
Midden-aanvaller
CJP8Y07
20
Libero
CKH3X1R
21
Midden-aanvaller
CKW9B92
22
Buiten-aanvaller
CLW2T4R
36
Buiten-aanvaller
CLS8M6A
-
Trainer/Coach
CGT3F9L

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Dames 3 speelt in 2e Klasse C. De thuiswedstrijden beginnen om 12:00 uur.
Training: Woensdag 19:45 tot 21:00 uur uur.

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactd3@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
28-04VC Wik DS 3 - Spirit DS 10-2
28-04Next Volley Dordrecht MA 1 - VC Wik DS 32-1
21-04VC Wik DS 3 - Volley Meerkerk'95 DS 33-2
13-04VOKO DS 3 - VC Wik DS 32-3
07-04VC Wik DS 3 - SNA DS 23-1
28-03VC Wik DS 3 - Minerva DS 11-3
24-03Condor DS 2 - VC Wik DS 30-4
17-03VC Wik DS 3 - Next Volley Dordrecht DS 43-1
05-03Switch'89 DS 1 - VC Wik DS 32-3
24-02Minerva DS 1 - VC Wik DS 34-0
10-02VC Wik DS 3 - BeneVia DS 13-2
02-02Sliedrecht Sport DS 7 - VC Wik DS 30-4
27-01VC Wik DS 3 - Podarwic DS 24-0
20-01Vollido DS 2 - VC Wik DS 31-3
16-12VC Wik DS 3 - VOKO DS 34-0
09-12SNA DS 2 - VC Wik DS 31-3
02-12VC Wik DS 3 - Condor DS 24-0
24-11Next Volley Dordrecht DS 4 - VC Wik DS 33-1
11-11VC Wik DS 3 - Switch'89 DS 14-0
28-10VC Wik DS 3 - Sliedrecht Sport DS 74-0
14-10Podarwic DS 2 - VC Wik DS 33-2
07-10VC Wik DS 3 - Vollido DS 23-1
02-10Volley Meerkerk'95 DS 3 - VC Wik DS 31-3
30-09BeneVia DS 1 - VC Wik DS 30-4

Programma

Datum en wedstrijd
21-04 12:30: VC Wik DS 3 - Volley Meerkerk'95 DS 3
28-04 15:45: Next Volley Dordrecht MA 1 - VC Wik DS 3
28-04 17:00: VC Wik DS 3 - Nr 10 poule D1B

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1Minerva DS 122977812
2VC Wik Groot-Ammers DS 322806627
3BeneVia DS 122715936
4Vollido DS 222655641
5Next Volley Dordrecht DS 422615040
6Podarwic DS 222605244
7VOKO DS 322605144
8Volley Meerkerk'95 DS 322564746
9SNA DS 222423754
10Sliedrecht Sport DS 722343163
11Switch'89 DS 122292566
12Condor DS 2225584


Nieuwsberichten

Met winst op zak naar de PD en team van het jaar!!

Zaterdag middag 21 april begonnen we met een gerust hart aan onze laatste wedstrijd van de competitie tegen de nummer 8 Volley Meerkerk. Aangezien de PD al binnen was vertelde Robbin ons dat we vrijuit
Lees verder...


Winst in Oosterhout betekent plaatsing voor PD!
Vrijdagavond 13 april gingen we vol goede moed richting Oosterhout. Coach Robbin vertelde ons dat als we 3 sets zouden winnen, dat we dan zeker zouden zijn van de PD en hier gingen we dus ook voor.
Coach
Lees verder...

SNA verslagen

Zaterdag 7 april was het de beurt aan SNA DS2. Voor beiden een belangrijke wedstrijd, want waar wij de punten nodig hadden om de PD te halen, had SNA ze juist nodig om niet te degraderen. SNA nam dan
Lees verder...


Spannende wedstrijd leidt niet tot overwinning

Onze gevreesde vijand kwam afgelopen woensdag bij ons in de hal langs. De koploper, die bijna al verzekerd is van het kampioenschap, heeft al vroeg hun supporters opgeroepen om af te reizen naar Ammers.
Lees verder...


Ruime overwinning in Loon op Zand
Op 23 maart mochten de dames van het derde weer aantreden voor een wedstrijd tegen Condor D2, de laatste in het klassement, die zeker waren van degradatie. Janneke en Daphne moesten we jammer genoeg achterlaten,
Lees verder...

[1] 2 3 4 .... 7