Volleybalclub WIK

Teampagina Dames 3

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Spelverdeler
CHQ8B7M
3
Buiten-aanvaller
CJJ0X4Y
8
Diagonaal-aanvaller
CKV9Z6U
9
Buiten-aanvaller
CLJ8Q5Q
11
Midden-aanvaller
CHW8S17
16
Diagonaal-aanvaller
CLB8T4C
19
Midden-aanvaller
CJP8Y07
20
Libero
CKH3X1R
21
Midden-aanvaller
CKW9B92
29
Spelverdeler
CKX4D0P
36
Buiten-aanvaller
CLS8M6A
-
Trainer/Coach
CGT3F9L

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Dames 3 speelt in 1e Klasse B. De thuiswedstrijden beginnen om 11:00 uur.

Training: Dinsdag 19:15 tot 20:45 uur.

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactd3@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
11-01AVVA DS 1 - VC WIK DS 31-3
22-12Vollido DS 1 - VC WIK DS 32-3
10-12VC WIK DS 3 - Phoenix DS 12-3
08-12VCN DS 6 - VC WIK DS 31-3
01-12VC WIK DS 3 - WHV DS 21-3
26-11VC WIK DS 3 - VC WIK DS 22-3
17-11Sliedrecht Sport DS 7 - VC WIK DS 33-1
09-11VC WIK DS 3 - Smash'66 DS 11-3
03-11Next Volley Dordrecht DS 4 - VC WIK DS 34-0
13-10VC WIK DS 3 - Flits DS 11-3
06-10VCE/PSV DS 2 - VC WIK DS 32-3
29-09VC WIK DS 3 - AVVA DS 13-2

Programma

Datum en wedstrijd
19-01 11:00: VC WIK DS 3 - VCE/PSV DS 2
26-01 16:00: Flits DS 1 - VC WIK DS 3
2-02 11:00: VC WIK DS 2 - VC WIK DS 3
8-02 20:45: VC WIK DS 3 - Next Volley Dordrecht DS 4
15-02 21:15: Smash'66 DS 1 - VC WIK DS 3
16-03 17:00: WHV DS 2 - VC WIK DS 3
23-03 14:00: VC WIK DS 3 - Sliedrecht Sport DS 7
30-03 11:00: VC WIK DS 3 - VCN DS 6
6-04 16:00: Phoenix DS 1 - VC WIK DS 3
13-04 17:30: VC WIK DS 3 - Vollido DS 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1Next Volley Dordrecht DS 41146379
2Smash'66 DS 112413317
3VC WIK Groot-Ammers DS 210373012
4Sliedrecht Sport DS 712373020
5Flits DS 112352922
6WHV DS 211332818
7VC WIK Groot-Ammers DS 312252330
8Vollido DS 111242127
9VCE/PSV DS 212161436
10Phoenix DS 19151324
11AVVA DS 110141329
12VCN DS 612121138


Nieuwsarchief

4-0!
Wederom een lekkere 4-0 overwinning. Gelukkig kon Louise op het laatste moment toch mee, ook hadden we versterking van Anne Reitsma. Waarvoor dank!

Over de wedstrijd zelf valt weinig
Lees verder...

4-0!
Na de 4-0 uit tegen Flits mochten we bijna 3 weken rust houden. Nu kwam dat voor Marjolein wel goed uit ivm haar schouderblessure, helaas nog niet voldoende hersteld, dus moesten we het deze wedstrijd
Lees verder...

nederlaag en winst voor d3
Thuisnederlaag
De thuiswedstrijd tegen Next Volley werd helaas verloren met 1-3. We kregen geen grip op de zaak. Boven de 20 lieten we het afweten. De laatste set was echter omgedraaid, wat
Lees verder...

3-1 op volley zuid
Op veld 1 mochten we aantreden tegen de altijd gezellige en lastige Stoepeschijters Volley Zuid 5. Deze keer ruim op tijd kunnen beginnen. Over de eerste set heb ik weinig te zeggen, deze ging vrij snel
Lees verder...

Dames 3 vangt bot in Oostvoorne
Afgelopen zaterdag mochten we net als Floortje naar het Einde van de wereld, nou ja A15. Oostvoorne stond op het program. Met een bijna complete selectie, alleen Laura vergat oppas te regelen:-), mochten
Lees verder...

1 .... 5 6 7 [8] 9