Volleybalclub WIK

Teampagina Dames 3

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Spelverdeler
CHQ8B7M
3
Buiten-aanvaller
CJJ0X4Y
8
Diagonaal-aanvaller
CKV9Z6U
9
Buiten-aanvaller
CLJ8Q5Q
11
Midden-aanvaller
CHW8S17
16
Diagonaal-aanvaller
CLB8T4C
19
Midden-aanvaller
CJP8Y07
20
Libero
CKH3X1R
21
Midden-aanvaller
CKW9B92
29
Spelverdeler
CKX4D0P
36
Buiten-aanvaller
CLS8M6A
-
Trainer/Coach
CGT3F9L

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Dames 3 speelt in 1e Klasse B. De thuiswedstrijden beginnen om 11:00 uur.

Training: Dinsdag 19:15 tot 20:45 uur.

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactd3@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
11-01AVVA DS 1 - VC WIK DS 31-3
22-12Vollido DS 1 - VC WIK DS 32-3
10-12VC WIK DS 3 - Phoenix DS 12-3
08-12VCN DS 6 - VC WIK DS 31-3
01-12VC WIK DS 3 - WHV DS 21-3
26-11VC WIK DS 3 - VC WIK DS 22-3
17-11Sliedrecht Sport DS 7 - VC WIK DS 33-1
09-11VC WIK DS 3 - Smash'66 DS 11-3
03-11Next Volley Dordrecht DS 4 - VC WIK DS 34-0
13-10VC WIK DS 3 - Flits DS 11-3
06-10VCE/PSV DS 2 - VC WIK DS 32-3
29-09VC WIK DS 3 - AVVA DS 13-2

Programma

Datum en wedstrijd
19-01 11:00: VC WIK DS 3 - VCE/PSV DS 2
26-01 16:00: Flits DS 1 - VC WIK DS 3
2-02 11:00: VC WIK DS 2 - VC WIK DS 3
8-02 20:45: VC WIK DS 3 - Next Volley Dordrecht DS 4
15-02 21:15: Smash'66 DS 1 - VC WIK DS 3
16-03 17:00: WHV DS 2 - VC WIK DS 3
23-03 14:00: VC WIK DS 3 - Sliedrecht Sport DS 7
30-03 11:00: VC WIK DS 3 - VCN DS 6
6-04 16:00: Phoenix DS 1 - VC WIK DS 3
13-04 17:30: VC WIK DS 3 - Vollido DS 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1Next Volley Dordrecht DS 41146379
2Smash'66 DS 112413317
3VC WIK Groot-Ammers DS 210373012
4Sliedrecht Sport DS 712373020
5Flits DS 112352922
6WHV DS 211332818
7VC WIK Groot-Ammers DS 312252330
8Vollido DS 111242127
9VCE/PSV DS 212161436
10Phoenix DS 19151324
11AVVA DS 110141329
12VCN DS 612121138


Nieuwsarchief

Seizoen geopend met winst op Termei!
VC WIK D3 - AVVA D1



Een week na de officiŽle seizoenstart mocht ook dames 3 eindelijk beginnen. Na een Twix en een drankje klonk rond 11.00 uur het eerste fluitsignaal voor
Lees verder...

Seizoensstart dames 3
Voorbereiding dames 3.

Dit seizoen zal het team bestaan uit 11 speelsters, waaronder 4 nieuwe gezichten.

Ook dit jaar zal Robbin Vink weer de taak
Lees verder...

Met winst op zak naar de PD en team van het jaar!!

Zaterdag middag 21 april begonnen we met een gerust hart aan onze laatste wedstrijd van de competitie tegen de nummer 8 Volley Meerkerk. Aangezien de PD al binnen was vertelde Robbin ons dat we vrijuit
Lees verder...


Winst in Oosterhout betekent plaatsing voor PD!
Vrijdagavond 13 april gingen we vol goede moed richting Oosterhout. Coach Robbin vertelde ons dat als we 3 sets zouden winnen, dat we dan zeker zouden zijn van de PD en hier gingen we dus ook voor.
Coach
Lees verder...

SNA verslagen

Zaterdag 7 april was het de beurt aan SNA DS2. Voor beiden een belangrijke wedstrijd, want waar wij de punten nodig hadden om de PD te halen, had SNA ze juist nodig om niet te degraderen. SNA nam dan
Lees verder...


1 2 [3] 4 5 6 .... 9