Zaalwacht

Hieronder vind je een overzicht van de leden voor zaalwacht tijdens de komende competitiedata. Zaalwachten dienen aanwezig te zijn vanaf 08.30 uur (opbouwen) in de ochtend tot aan het einde van de laatste wedstrijd (ca. 18.45 uur). Ben je verhinderd op de genoemde datum? Regel dan zelf een vervanger uit je eigen team en geef dit aan het hoofd zaalwacht door:

21-02-2019 - De Reiger
Hoofd:Sabine de Vries

21:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers XR 2 - Vedo'70 XR 1
Scheidsrechter 1:Recreanten

21:15 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 3 - Voleco HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Sabine de Vries
09-03-2019 - De Reiger
Hoofd:Ingrid den Boer
Leden:Wessel van Buren
Arnold den Haan
Zerina Huizer
(Adrian de With)

11:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers MC 2 - Sliedrecht Sport MC 4
Scheidsrechter 1:Zerina Huizer

12:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JB 1 - Volley Tilburg JB 1
Scheidsrechter 1:Arnold den Haan

12:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers MB 1 - Smash'66 MB 1
Scheidsrechter 1:Ingrid den Boer

12:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers N5 2 - Sliedrecht Sport N5 4
Scheidsrechter 1:Zerina Huizer

14:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 2 - WHV DS 2
Scheidsrechter 1:Wessel van Buren

14:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 4 - Smash'66 DS 2
Scheidsrechter 1:Paul Eikelenboom

14:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers DS 6 - Atak'55 DS 2
Scheidsrechter 1:Arnold den Haan

15:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers N5 3 - Sliedrecht Sport N5 5
Scheidsrechter 1:Adrian de With

16:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 4 - Volley Voorne HS 1
Scheidsrechter 1:Jan Blonk

16:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 6 - Vridos HS 1
Scheidsrechter 1:Ingrid den Boer
12-03-2019 - De Reiger
Hoofd:Thijs den Hartog

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 7 - Vedo'70 HS 1
Scheidsrechter 1:Thijs den Hartog
14-03-2019 - De Reiger
Hoofd:Marielle Spelt

21:15 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 3 - OKK '70 HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Marielle Spelt
15-03-2019 - De Reiger
Hoofd:Sharon Korevaar
Leden:Lennard Eijkelenboom

19:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JB 2 - Intermezzo JB 1
Scheidsrechter 1:Sharon Korevaar

20:30 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers DS 2 - Smash'66 DS 1
Scheidsrechter 1:Lennard Eijkelenboom
16-03-2019 - De Reiger
Hoofd:Ron van Arkel
Leden:Pieter-Pleun Korevaar
Pieter-Jan van Vianen
Sharon Korevaar
Inge van Tilburg
Sander de Kluijver
Wilbert de Klijver
(Anko Duizer)


10:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers N5 3 - Meteoor N5 1
Scheidsrechter 1:Inge van Tilburg

10:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers MB 1 - Voltena MB 2
Scheidsrechter 1:Pieter-Pleun Korevaar

11:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JB 1 - Sliedrecht Sport JB 1
Scheidsrechter 1:Ron van Arkel

11:00 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers MC 1 - Volley2B MC 2
Scheidsrechter 1:Wilbert de Kluijver

12:15 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers N5 2 - OKK '70 N5 2
Scheidsrechter 1:Inge van Tilburg

12:45 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers DS 6 - WHV DS 4
Scheidsrechter 1:Sander de Kluijver

12:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers MA 1 - Podarwic MA 1
Scheidsrechter 1:Sharon Korevaar

13:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 2 - Next Volley Dordrecht HS 2
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Boris den Ouden

13:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 4 - City Bril Krimpen DS 3
Scheidsrechter 1:Pieter-Pleun Korevaar

15:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 1 - Taurus DS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Rudi de Graaf

15:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 5 - VCN HS 4
Scheidsrechter 1:Pieter-Jan van Vianen

15:30 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers MC 2 - AVVA MC 2
Scheidsrechter 1:Anko Duizer

17:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 1 - EMD-Tooling HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Margreet den Ouden Mul

17:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 4 - Spirit HS 2
Scheidsrechter 1:Pieter-Jan van Vianen

17:30 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers HS 6 - Gavoc'10 HS 2
Scheidsrechter 1:Paul Eikelenboom
19-03-2019 - De Reiger
Hoofd:Paul Eikelenboom

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DM 1 - Udenhout DM 1
Scheidsrechter 1:Paul Eikelenboom
23-03-2019 - Poortzicht
Hoofd:Jelle van Tol

14:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 3 - Sliedrecht Sport DS 7
Scheidsrechter 1:Jelle van Tol
26-03-2019 - De Reiger
Hoofd:Laura Roos

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 7 - VIA HS 1
Scheidsrechter 1:Laura Roos
29-03-2019 - De Reiger
Hoofd:Jan Blonk

20:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers DS 2 - Next Volley Dordrecht DS 4
Scheidsrechter 1:Jan Blonk
30-03-2019 - De Reiger
Hoofd:Henk den Boer
Leden:Chris Kooijman
Ruben Ottevanger
Joshua MCGee
Ine Jans
Robbin Vink
(Suraya van Empelen)
(Svenja Huizer)

09:15 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers N5 3 - Voltena N5 2
Scheidsrechter 1:Robbin Vink

09:15 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers N5 2 - Vridos N5 2
Scheidsrechter 1:Ine Jans

09:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JB 1 - VC Krimpen/ Voleco JB 1
Scheidsrechter 1:Chris Kooijman

09:30 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers MC 2 - Vridos MC 1
Scheidsrechter 1:Henk den Boer

10:30 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers JC 1 - Next Volley Dordrecht JC 1
Scheidsrechter 1:Joshua Mc Gee

10:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers MB 1 - Flits MB 1
Scheidsrechter 1:Ruben Ottevanger

11:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers DS 3 - VCN DS 6
Scheidsrechter 1:Ine Jans

11:15 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers N5 1 - Voleco N5 2
Scheidsrechter 1:Chris Kooijman

12:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers JC 2 - Westphal Kozijnen CSS JC 1
Scheidsrechter 1:Joshua Mc Gee

12:45 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers DS 6 - Flits DS 2
Scheidsrechter 1:Svenja Huizer

12:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers MA 1 - Sliedrecht Sport MA 2
Scheidsrechter 1:Ruben Ottevanger

13:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 2 - Cegelec ZUVO HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Boris den Ouden

13:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers MC 1 - AVVA MC 1
Scheidsrechter 1:Suraya van Empelen

15:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 1 - Spivo DS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Rudi de Graaf

15:30 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 5 - Voleco DS 3
Scheidsrechter 1:Robbin Vink

15:45 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JB 2 - Voleco / VC Krimpen JB 2
Scheidsrechter 1:Henk den Boer

17:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 1 - Taurus HS 2
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Renee van Holten
01-04-2019 - Poortzicht
Hoofd:Recreanten

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers XR 1 - Goudriaan XR 1
Scheidsrechter 1:Recreanten
04-04-2019 - De Reiger
Hoofd:Marielle Spelt

21:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers XR 2 - VIA XR 2
Scheidsrechter 1:Recreanten

21:15 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 3 - Vollido HS 2
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Marielle Spelt
06-04-2019 - De Reiger
Hoofd:John van der Veer
Leden:Mark Brand
Iris Treure
Peter Slotboom
Quinty Verheul
(Britt Staat)
(Willem den Hartog)
(Monica de Vries)

10:00 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers N5 3 - Flits N5 3
Scheidsrechter 1:Quinty Verheul

10:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers N5 2 - WHV N5 1
Scheidsrechter 1:Iris Treure

10:15 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers JC 1 - Sliedrecht Sport JC 1
Scheidsrechter 1:Peter Slotboom

10:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers MB 1 - Next Volley Dordrecht MB 1
Scheidsrechter 1:Mark Brand

11:15 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers N5 1 - Sliedrecht Sport N5 3
Scheidsrechter 1:Quinty Verheul

11:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JB 1 - Sliedrecht Sport JB 1
Scheidsrechter 1:John van der Veer

12:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers JC 2 - Gilze JC 1
Scheidsrechter 1:Britt Staat

12:45 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers DS 6 - Vridos DS 3
Scheidsrechter 1:Monica de Vries

12:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers MA 1 - Flits MA 1
Scheidsrechter 1:Arie-Wim den Ouden

13:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 2 - Sliedrecht Sport HS 3
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Sabine de Vries

13:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 4 - Erasmus Volley DS 3
Scheidsrechter 1:Mark Brand

15:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 2 - Sliedrecht Sport DS 7
Scheidsrechter 1:John van der Veer

15:30 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 5 - Move4U DS 6
Scheidsrechter 1:Willem den Hartog

15:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 5 - Switch'89 HS 1
Scheidsrechter 1:Andre Schutte

17:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 1 - Inter Rijswijk HS 2
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Margreet den Ouden Mul

17:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 4 - Volley2B HS 2
Scheidsrechter 1:Johan Zwijnenburg

17:30 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers HS 6 - Volley2B HS 4
Scheidsrechter 1:Mark Vink
09-04-2019 - De Reiger
Hoofd:Daphne Blanc

21:00 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers HS 7 - Move4U HS 6
Scheidsrechter 1:Jan Blonk

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DM 1 - WHV DM 1
Scheidsrechter 1:Daphne Blanc
13-04-2019 - De Reiger
Hoofd:Masters

11:00 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers N5 1 - Next Volley Dordrecht N5 1
Scheidsrechter 1:Annemieke den Boer

11:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers MC 1 - Molenwiek'74 MC 1
Scheidsrechter 1:Hanneke Monteban

11:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers JB 2 - Volley2B JB 1
Scheidsrechter 1:Jantine Buijserd

11:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers JC 2 - Volley Meerkerk'95 JC 1
Scheidsrechter 1:Mariska Schutte

13:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 2 - VCE/PSV DS 2
Scheidsrechter 1:Annemiek de Leeuw

15:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 1 - Havoc DS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Kim van Eijsden

17:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 3 - Vollido DS 1
Scheidsrechter 1:Marloes Ouderkerk