Volleybalclub WIK

Teampagina Meisjes C1

naam
rugnr
positie
relatienr
-
Trainer
CGT3N13
-
Trainer
CGS1Z8T
-
Trainer/Coach
CHM9X9X
-
(geen vaste opstelling)
CMJ7G2X
-
(geen vaste opstelling)
CMQ0L4C
-
(geen vaste opstelling)
CMJ7G4Z
-
(geen vaste opstelling)
CND6M8L
-
(geen vaste opstelling)
CNF9R4R
-
(geen vaste opstelling)
CMQ4S54
-
(geen vaste opstelling)
CNL2V8G

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Meisjes C1 speelt in Hoofdklasse A. De thuiswedstrijden beginnen om 12:00 uur.
Training: Woensdag 18:30 tot 19:45 uur en Vrijdag 18:00 tot 19:00 uur.

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactmc1@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
22-04VC Wik MC 1 - AVVA MC 22-3
08-04Vridos MC 1 - VC Wik MC 11-3
01-04VC Wik MC 1 - Podarwic MC 14-0
25-03Minerva MC 2 - VC Wik MC 11-3
18-03AVVA MC 2 - VC Wik MC 13-1
16-03Podarwic MC 1 - VC Wik MC 11-3
11-03VC Wik MC 1 - Minerva MC 24-0
17-02VC Wik MC 1 - Voltena MC 34-0
28-01Voltena MC 3 - VC Wik MC 11-3
21-01VC Wik MC 1 - Vridos MC 13-2
17-12VC Wik MC 1 - Vridos MC 11-3
09-12Molenwiek'74 MC 2 - VC Wik MC 13-1
03-12VC Wik MC 1 - Flits MC 13-1
19-11Vridos MC 1 - VC Wik MC 13-1
12-11Flits MC 1 - VC Wik MC 13-1
05-11VC Wik MC 1 - Volley Meerkerk'95 MC 11-3
15-10VC Wik MC 1 - AVVA MC 10-4
08-10Volley Meerkerk'95 MC 1 - VC Wik MC 14-0
01-10VC Wik MC 1 - Molenwiek'74 MC 20-4
23-09AVVA MC 1 - VC Wik MC 13-1

Programma

Datum en wedstrijd

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1AVVA MC 21042347
2VC Wik Groot-Ammers MC 110373012
3Vridos MC 110242022
4Voltena MC 310241921
5Podarwic MC 110191625
6Minerva MC 2104436


Nieuwsberichten

Meisjes C1 op de foto en nog een kleine kans op het kampioenschap...
De WIK-meiden van de C1 zijn afgelopen zaterdag op de foto gegaan toen de meiden de strijd aangingen bij Vridos. Dat een aantal van hen een kampweek achter de rug had, was goed te merken. Toch wisten
Lees verder...