Volleybalclub WIK

Teampagina Jongens B1

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Midden-aanvaller
CLQ0K3V
2
Buiten-aanvaller
CKT0Z4J
3
Midden-aanvaller
CLC2Y33
4
Diagonaal-aanvaller
CLC2Y66
5
Midden-aanvaller
CLP2P5Z
6
Spelverdeler
CLX5F8B
7
Buiten-aanvaller
CLZ4R9N
8
Diagonaal-aanvaller
CMF8X6V
9
Buiten-aanvaller
CMN8N6N
-
Trainer/Coach
CGT3G9O
-
Trainer
CGT3V2S
-
Trainer
CGT2Z76

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Jongens B1 speelt in Hoofdklasse A. De thuiswedstrijden beginnen om 10:45 uur.
Training: Maandag 20:30 tot 22:00 uur en Woensdag 19:45 tot 21:00 uur.

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactjb1@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl

Programma

Datum en wedstrijd
Fusion JB 1 - VC Wik JB 1, Uitslag: 4-0
9-12 9:15: Vollido JB 1 - VC Wik JB 1
16-12 10:30: VC Wik JB 1 - Volley Tilburg JB 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1Sliedrecht Sport JB 1833277
2Fusion JB 1831258
3HORNERHOF/HHC JB 18272111
4Vollido JB 18191617
5Sliedrecht Sport JB 28181518
6SOMAS/Activia JB 18171520
7Volley Tilburg JB 18151320
8VC Wik Groot-Ammers JB 18131224
9Next Volley Dordrecht JB 187726


Nieuwsberichten

Jongens B1 op de foto!
Afgelopen wedstrijden gingen de boys, voor aanvang met het duel tegen Sliedrecht Sport, op de foto! Een leuke groep talentvolle jongens, onder leiding van trainer/coach Hermen Zwijnenburg!
Lees verder...