Volleybalclub WIK

Teampagina Heren 5

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Midden-aanvaller
CGT2V2N
2
Midden-aanvaller
CGT3K92
3
Diagonaal-aanvaller
CGT3M65
4
Midden-aanvaller
CGT3N24
6
Midden-aanvaller
CGT3P4C
7
Diagonaal-aanvaller
CGT3M87
8
Buiten-aanvaller
CGT3P0I
9
Spelverdeler
CGT3R4I

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Heren 5 speelt in Heren 2e Klasse C. De thuiswedstrijden beginnen om 17:30 uur.
Training: donderdag 19:45 tot 21:15 uur.

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contacth5@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl

Programma

Datum en wedstrijd
13-01 15:45: VC Wik HS 5 - WHV HS 3
20-01 16:45: Sliedrecht Sport HS 8 - VC Wik HS 5
27-01 17:30: VC Wik HS 5 - Flits HS 2
3-02 14:00: Volley2B HS 4 - VC Wik HS 5
10-02 17:00: VC Wik HS 5 - Switch'89 HS 2
10-03 20:00: Volley Zuid HS 4 - VC Wik HS 5
17-03 17:30: VC Wik HS 5 - Fusion HS 4
24-03 14:00: AVVA HS 2 - VC Wik HS 5
7-04 17:30: VC Wik HS 5 - Voleco HS 3
21-04 16:30: VC Wik HS 5 - Hou Stand HS 3

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1VC Wik Groot-Ammers HS 51041349
2AVVA HS 210363014
3Volley2B HS 410322715
4Fusion HS 4727227
5Hou Stand HS 39262216
6Flits HS 28171520
7Sliedrecht Sport HS 87161316
8Volley Zuid HS 48161420
9Voleco HS 39151427
10Switch'89 HS 299828
11WHV HS 395532


Nieuwsberichten

AHC sluit seizoen boven verwachting goed af!
Het seizoen zit er weer op voor de AHC... In hun laatste duel werd er erg slecht gestart en de Dordtse tegenstander Next Volley maakte daar gretig gebruik van.
Lees verder...

AHC en de verdwenen gouden envelop
La Puerta – Afgelopen zaterdag stond de thuiswedstrijd tegen de volleyburen van OKK’70 2 op het programma. Voor de AHC zit het seizoen er al een poosje op. Degradatie is sinds vorige week een feit, dus
Lees verder...

alleen maar hoogtepunten bij de AHC
de rede dat ik bij de AHC speel is eigenlijk heel simpel, mij werd voor ik begon te volleyballen verteld dat je bij de AHC van hoogtepunten verzekerd bent, nu is vanaf het eerste begin elke zaterdag al
Lees verder...

Sliedrecht vs. AHC

Sliedrecht - Na enkele weken van relatieve rust – 11 feb speelde uw helden van de AHC voor het laatst – stond afgelopen vrijdagavond de uitwedstrijd tegen Sliedrecht
Lees verder...

Op weg naar de 2e klasse
Groot-Ammers – Zaterdag 21 januari was het weer zo ver.. voor de 2e keer dit jaar mochten we de wei in en wel thuis tegen DVO. Waar er uit nog nipt verloren werd gingen de AHC-leden er vanuit dat het
Lees verder...

[1] 2 3 4