Volleybalclub WIK

Teampagina Heren 2

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Buiten-aanvaller
CGT3Y45
2
Spelverdeler
CKJ0C4G
3
Midden-aanvaller
CGT3F9L
4
Midden-aanvaller
CKJ8L3W
7
Diagonaal-aanvaller
CHQ8C7P
8
Midden-aanvaller
CHM9X8W
9
Midden-aanvaller
CJZ3X9E
10
Buiten-aanvaller
CGT3Y89
11
Spelverdeler
CJM5F9F
12
Libero
CGT3X97
13
Buiten-aanvaller
CHQ8C8Q
-
Trainer/Coach
CGT3N9B
-
Trainer
CGS1T7A

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Heren 2 speelt in 3de Divisie A. De thuiswedstrijden beginnen om 14:00 uur.
Training: Dinsdag 19:30 tot 21:00 uur en Donderdag 19:15 tot 20:45 uur.

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contacth2@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl

Programma

Datum en wedstrijd
23-12 14:00: Sliedrecht Sport HS 3 - VC Wik HS 2
12-01 19:30: VC Wik HS 2 - Spirit HS 1
19-01 19:15: Sliedrecht Sport HS 3 - VC Wik HS 2
27-01 14:00: VC Wik HS 2 - Voleco HS 1
1-02 21:30: Erasmus Volley HS 1 - VC Wik HS 2
10-02 14:00: VC Wik HS 2 - Cegelec Zuvo HS 1
10-03 14:15: Maatwerkers VCN HS 2 - VC Wik HS 2
17-03 14:00: VC Wik HS 2 - AVVA HS 1
21-03 19:45: City Bril Krimpen HS 2 - VC Wik HS 2
7-04 14:00: VC Wik HS 2 - ROWI HS 1
14-04 16:30: VC Wik HS 2 - Jola Olympus HS 1
21-04 17:15: Next Volley Dordrecht HS 2 - VC Wik HS 2

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1Maatwerkers VCN HS 211373116
2VC Wik Groot-Ammers HS 211373117
3Erasmus Volley HS 111353019
4City Bril Krimpen HS 210322517
5Sliedrecht Sport HS 39282416
6ROWI HS 110272420
7Cegelec Zuvo HS 19231918
8Next Volley Dordrecht HS 211211928
9AVVA HS 110201725
10Voleco HS 111201930
11Spirit HS 110151429
12Jola Olympus HS 111151432


Nieuwsberichten

Nederlaag op bezoek bij Rowi
Op zaterdag 9 december moesten de mannen van het tweede van VC Wik aantreden tegen Rowi H1. Alvorens de reis naar Etten-Leur gemaakt kon worden, moesten de mannen eerst nog een week trainen. Na de 3-2
Lees verder...

H2 wint laatste thuiswedstrijd 2017
Op vrijdagavond kregen we al het goede bericht dat sld 3 had verloren met 3-1 waardoor wij definitief 1e stonden. Met krimpen 2 voor de boeg de huidige nummer 2 op dat moment, een ware kraker dus!


Winst op Termei!!
April 2017


Heren 2 wordt kampioen in de promotieklasse; Yes, lekker
man, mogen we tegen AVVA.


Met de 90 over de lekdijk, gaaf hoor. Termei,
Lees verder...

Heren 2 bekert een ronde verder
Zaterdag 18 november stond voor team 2 de achtste finale van
de beker op het programma. De Nevobo had bepaald dat er in de door ons zo
geliefde Oostgaarde aangetreden
Lees verder...

Winst! Nu ook op veld 3 & Bitterballen in het vooruitzicht
Dit weekend stond de thuiswedstrijd tegen het 2de van VCN op het programma. Een wedstrijd die al een aantal keren garant stond voor spanning en sensatie. Na een nette uitwinst in Zundert vonden de mannen
Lees verder...

[1] 2 3 4 .... 8