Volleybalclub WIK

Teampagina Heren 2

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Buiten-aanvaller
CGT3Y45
2
Spelverdeler
CKJ0C4G
3
Midden-aanvaller
CGT3F9L
4
Midden-aanvaller
CKJ8L3W
6
Spelverdeler
CLX5F8B
7
Diagonaal-aanvaller
CHQ8C7P
8
Midden-aanvaller
CGT3G1G
9
Midden-aanvaller
CJZ3X9E
10
Buiten-aanvaller
CGT3Y89
11
Spelverdeler
CJM5F9F
12
Libero
CGT3X97
13
Buiten-aanvaller
CJW8R8X
19
Buiten-aanvaller
CKK1Q9P
-
Trainer/Coach
CFX1J2X
-
Trainer
CGS3B1S

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Heren 2 speelt in 3de Divisie A. De thuiswedstrijden beginnen om 13:30 uur.

Training:
  • Dinsdag 20:30 tot 22:00
  • Donderdag 19:15 tot 21:15

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contacth2@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
22-12VC WIK HS 2 - Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 13-0
08-12VC WIK HS 2 - AVVA HS 13-1
01-12Sliedrecht Sport HS 3 - VC WIK HS 22-3
23-11Next Volley Dordrecht HS 2 - VC WIK HS 23-2
17-11VC WIK HS 2 - Volley2B HS 13-2
15-11Cegelec ZUVO HS 1 - VC WIK HS 24-0
09-11Sliedrecht Sport HS 3 - VC WIK HS 23-1
08-11Erasmus Volley HS 1 - VC WIK HS 24-0
03-11VC WIK HS 2 - ROWI HS 13-1
27-10Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 1 - VC WIK HS 24-0
20-10Volley Zuid HS 2 - VC WIK HS 20-3
13-10VC WIK HS 2 - Atak'55 HS 22-3
06-10Forza Schouwen-Duiveland HS 1 - VC WIK HS 22-3
22-09VC WIK HS 2 - City Bril Krimpen HS 24-0

Programma

Datum en wedstrijd
19-01 13:30: VC WIK HS 2 - Forza Schouwen-Duiveland HS 1
26-01 18:15: Atak'55 HS 2 - VC WIK HS 2
2-02 13:30: VC WIK HS 2 - Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 1
7-02 21:30: ROWI HS 1 - VC WIK HS 2
12-02 20:30: VC WIK HS 2 - Erasmus Volley HS 1
16-02 15:45: Volley2B HS 1 - VC WIK HS 2
9-03 16:45: VC WIK HS 2 - Next Volley Dordrecht HS 2
16-03 13:30: VC WIK HS 2 - Next Volley Dordrecht HS 2
23-03 18:30: AVVA HS 1 - VC WIK HS 2
30-03 13:30: VC WIK HS 2 - Cegelec ZUVO HS 1
6-04 13:30: VC WIK HS 2 - Sliedrecht Sport HS 3
13-04 14:30: City Bril Krimpen HS 2 - VC WIK HS 2

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 112413317
2Atak'55 HS 211393215
3Erasmus Volley HS 112342923
4Volley2B HS 111272324
5Cegelec ZUVO HS 18262212
6Sliedrecht Sport HS 311262325
7ROWI HS 112262329
8Next Volley Dordrecht HS 210252121
9VC WIK Groot-Ammers HS 211242127
10AVVA HS 110211925
11City Bril Krimpen HS 211181629
12Forza Schouwen-Duiveland HS 111181631


Nieuwsberichten

Verlies in Zundert
Donderdag 15 november stond er al weer een wedstrijd op de planning voor heren 2. Het was een zeer druk schema dat heren 2 moest afleggen. Helaas vielen de resultaten erg tegen in de wedstrijden. Op de
Lees verder...

Erasmus Volley
Donderdag 8 november, een wedstrijd in Rotterdam om 21:30. Wat een kaktijd. We begonnen al dat we niet om 21:00 de zaal in konden, omdat sommige mensen nog probeerden een bal in de korf te gooien.



Ah
Lees verder...

ROWI
Afgelopen zaterdag stond de thuiswedstrijd tegen Rowi HS1 op het programma. Helaas is de week daarvoor de uitwedstrijd tegen Kraftwell Symmachia Roosendaal met 4-0 verloren gegaan. Hierdoor wisten wij
Lees verder...

Volley Zuid Beker
Na het matige resultaat van vorige week moesten de neusjes
van team 2 weer allemaal de zelfde kant op, in Oud-Beijerland stonden de
reserves van Volley Zuid te popelen om ons pootje te lichten
Lees verder...

VC Wik HS 2– Attak’55 HS 2


VC Wik HS
2– Attak’55 HS 2


Zaterdagmiddag 13 oktober kwamen de mannen van VC Wik één
voor één binnengestrompeld met een penetrante lucht. Hoe kwam dit?
Lees verder...

[1] 2 3 4 .... 11