Volleybalclub WIK

Teampagina Heren 1

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Midden-aanvaller
CGT3Q2D
2
Midden-aanvaller
CHM9X8W
3
Spelverdeler
CPG8F7G
4
Diagonaal-aanvaller
CGT3W72
5
Libero
CMM6Z8A
7
Buiten-aanvaller
CHH5P4H
8
Libero
CGS6H9Z
9
Midden-aanvaller
CGT3V7X
10
Buiten-aanvaller
CKJ8L72
11
Spelverdeler
CJM5G1A
12
Buiten-aanvaller
CHQ8C8Q
-
Trainer/Coach
CGS1T7A
-
Trainer
CGS3B1S

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Heren 1 speelt in 1ste Divisie B. De thuiswedstrijden beginnen om 17:30 uur.

Training:
  • Dinsdag 19:00 tot 20:45
  • Donderdag 20:45 tot 22:45

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contacth1@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
15-12Inter Rijswijk HS 2 - VC WIK HS 14-0
08-12VC WIK HS 1 - Compaen HS 12-3
17-11VC WIK HS 1 - Velo HS 14-0
10-11Taurus HS 2 - VC WIK HS 13-1
03-11VC WIK HS 1 - VC Voerendaal HS 12-3
20-10Next Volley Dordrecht HS 1 - VC WIK HS 13-1
13-10VC WIK HS 1 - Peelpush HS 10-4
06-10VV Utrecht HS 1 - VC WIK HS 13-1
29-09VC WIK HS 1 - Zaanstad HS 23-1
22-09VC WIK HS 1 - Sliedrecht Sport HS 20-4
15-09Servia HS 1 - VC WIK HS 10-2
15-09GSC Haaglanden HS 1 - VC WIK HS 10-2
15-09VC WIK HS 1 - Velo HS 11-2

Programma

Datum en wedstrijd
18-01 21:30: EMD-Tooling HS 1 - VC WIK HS 1
19-01 17:30: VC WIK HS 1 - VV Utrecht HS 1
26-01 19:00: Peelpush HS 1 - VC WIK HS 1
2-02 17:30: VC WIK HS 1 - Next Volley Dordrecht HS 1
9-02 19:00: VC Voerendaal HS 1 - VC WIK HS 1
9-03 17:00: Velo HS 1 - VC WIK HS 1
16-03 17:30: VC WIK HS 1 - EMD-Tooling HS 1
23-03 18:00: Compaen HS 1 - VC WIK HS 1
28-03 20:00: Zaanstad HS 2 - VC WIK HS 1
30-03 17:30: VC WIK HS 1 - Taurus HS 2
6-04 17:30: VC WIK HS 1 - Inter Rijswijk HS 2
13-04 16:45: Sliedrecht Sport HS 2 - VC WIK HS 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1Taurus HS 21254436
2Inter Rijswijk HS 211383115
3VC Voerendaal HS 112363022
4Sliedrecht Sport HS 211352917
5Peelpush HS 112342721
6VV Utrecht HS 111262123
7Zaanstad HS 211231925
8EMD-Tooling HS 111222028
9Compaen HS 112222032
10Velo HS 111211828
11VC WIK Groot-Ammers HS 110161428
12Next Volley Dordrecht HS 112131138


Nieuwsberichten

Nipt verlies tegen Compaen
Na een rustperiode van twee weken mocht het vlaggenschip van WIK wederom thuis hun volleybalkunsten vertonen tegen de zeerovers van Compaen, een middenmoter in de eerste divisie. De voorbereiding naar
Lees verder...

Een Full Pull!
Het goede spel van de afgelopen weken tegen Voerendaal en Taurus wilden we doorzetten tegen de volgende tegenstander, Velo. Een bijzondere tegenstander die op voorhand om onbekende reden veel referenties
Lees verder...

De geschiedenis van Mike en het stuntpunt
Op een herfstige zaterdag introduceerde Michiel de Ruijter, nee niet de bekende admiraal, maar de coach uit de volleybalzaal, de term 'stuntenmetpunten', deze term zo zei Michiel, was bedoeld om af te
Lees verder...

2 nuttige punten tegen Voerendaal
Na een week van rust en herstel stond Voerendaal thuis op het programma, een team wat de punten moeilijk weggeeft en hoog in de ranglijst te vinden is. Daarnaast beschikken de limburgers over de 'Eend',
Lees verder...

Verlies in streekderby tegen Next Volley
Dit weekend stond een belangrijke wedstrijd tegen de streekgenoten uit Dordrecht op het programma. Met de matige seizoensstart in het achterhoofd was het voor de mannen duidelijk dat er weer eens punten
Lees verder...

[1] 2 3 4 .... 13