Volleybalclub WIK

Teampagina Dames 2

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Spelverdeler
CJN2S36
2
Buiten-aanvaller
CKK1Q8O
3
Spelverdeler
CKT0Z2H
4
Diagonaal-aanvaller
CGT3V8Y
5
Buiten-aanvaller
CHT3V69
6
Midden-aanvaller
CGT3D0G
7
Midden-aanvaller
CJP8W5U
8
Libero
CGT3F4G
9
Diagonaal-aanvaller
CLG0F7I
10
Buiten-aanvaller
CHM9X1P
12
Midden-aanvaller
CKT1T2M
-
Trainer/Coach
CGT3Q6H

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Dames 2 speelt in 1e Klasse B. De thuiswedstrijden beginnen om 12:45 uur.
Training: maandag 20:00 tot 21:45 uur uur en donderdag 19:15 tot 20:45 uur uur.

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactd2@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl

Programma

Datum en wedstrijd
23-12 12:30: VC Wik DS 2 - Smash'66 DS 1
20-01 12:45: HLB Van Daal/DS DS 5 - VC Wik DS 2
27-01 12:45: VC Wik DS 2 - Nuvo'68 DS 1
10-02 12:45: VC Wik DS 2 - Spirit DS 1
3-03 18:30: Flits DS 1 - VC Wik DS 2
10-03 19:00: Vedo'70 DS 1 - VC Wik DS 2
17-03 12:45: VC Wik DS 2 - Sliedrecht Sport DS 6
24-03 18:00: Peter Peters/TSR DS 1 - VC Wik DS 2
26-03 20:00: VC Wik DS 2 - Hands up DS 2
7-04 12:45: VC Wik DS 2 - AVVA DS 1
14-04 12:00: Voltena DS 3 - VC Wik DS 2
21-04 12:45: VC Wik DS 2 - Volley Tilburg DS 6

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1Voltena DS 31149396
2VC Wik Groot-Ammers DS 211443610
3Hands up DS 210362911
4Peter Peters/TSR DS 111363117
5Flits DS 111363118
6Sliedrecht Sport DS 69201822
7Spirit DS 110191827
8Vedo'70 DS 111141436
9Nuvo'68 DS 110131231
10HLB Van Daal/DS DS 511121235
11AVVA DS 18111421
12Volley Tilburg DS 6910929


Nieuwsberichten

Makkelijk avondje in Ameide

Afgelopen vrijdagavond om 20.00 uur stond de derby tegen AVVA 1 op het programma. Om 19.00 uur werd er afgesproken in de kantine. Ondanks de weersomstandigheden waren we goed op tijd, alleen Milou
Lees verder...


Dames 2 knokt zicht terug na achterstand
Deze week stond de confrontatie met Peter Peters TSR op het programma. Wij hadden in de Beker al de eer gehad om tegen ze te spelen. Zij waren toen incompleet en dat verschil was ook wel terug te zien
Lees verder...

Zakelijke overwinning

Afgelopen vrijdagavond om 21.15 uur stond er voor dames 2 een wedstrijd op het programma in en tegen het 6e dames team van Sliedrecht. Ruim een uur voor de wedstrijd arriveerde we bij de
Lees verder...


Het wel en wee van dames 2
Afgelopen zaterdag mocht dames twee aantreden in ronde twee van de beker,
Op welk veld we tegen Krimpen mochten strijden bleef tot de laatste seconde onzeker.
Na veel wikken en
Lees verder...

Dames 2 wint derby van Vedo
Afgelopen zaterdag stond de derby met het Hoornaarse Vedo op het programma. Een aantal van de dames had vrijdag de concurrent wederom met 4-0 zien winnen dus waren we even van de eerste plaats af. Uiteraard
Lees verder...

[1] 2 3 4 .... 6