Volleybalclub WIK

Teampagina Dames 2

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Buiten-aanvaller
CHM9X1P
3
Spelverdeler
CKT0Z2H
4
Buiten-aanvaller
CLS8M6A
5
Midden-aanvaller
CLX8S5S
6
Buiten-aanvaller
CHT3V69
7
Midden-aanvaller
CJP8W5U
8
Spelverdeler
CKF2W7B
9
Diagonaal-aanvaller
CLG0F7I
12
Midden-aanvaller
CKT1T2M
22
Buiten-aanvaller
CLW2T4R
-
Trainer/Coach
CGR5K0X

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Dames 2 speelt in 1e Klasse B. De thuiswedstrijden beginnen om 20:30 uur.

Training:
  • maandag 20:00 tot 21:30 uur
  • donderdag 19:15 tot 20:45 uur

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactd2@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
15-12Sliedrecht Sport DS 7 - VC WIK DS 20-4
07-12VC WIK DS 2 - AVVA DS 13-2
01-12Next Volley Dordrecht DS 3 - VC WIK DS 23-1
26-11VC WIK DS 3 - VC WIK DS 22-3
23-11Smash'66 DS 1 - VC WIK DS 21-3
16-11VC WIK DS 2 - Vollido DS 13-1
10-11Next Volley Dordrecht DS 4 - VC WIK DS 24-0
12-10VC WIK DS 2 - VCN DS 64-0
06-10Flits DS 1 - VC WIK DS 21-3
29-09WHV DS 2 - VC WIK DS 21-3
22-09VCE/PSV DS 2 - VC WIK DS 20-4

Programma

Datum en wedstrijd
18-01 20:30: VC WIK DS 2 - Flits DS 1
21-01 20:30: VC WIK DS 2 - Phoenix DS 1
26-01 11:30: VCN DS 6 - VC WIK DS 2
2-02 11:00: VC WIK DS 2 - VC WIK DS 3
9-02 16:00: Phoenix DS 1 - VC WIK DS 2
23-02 15:30: Vollido DS 1 - VC WIK DS 2
9-03 14:00: VC WIK DS 2 - WHV DS 2
15-03 20:30: VC WIK DS 2 - Smash'66 DS 1
22-03 20:00: AVVA DS 1 - VC WIK DS 2
29-03 20:30: VC WIK DS 2 - Next Volley Dordrecht DS 4
6-04 15:00: VC WIK DS 2 - Sliedrecht Sport DS 7
13-04 13:00: VC WIK DS 2 - VCE/PSV DS 2

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1Next Volley Dordrecht DS 41146379
2Smash'66 DS 112413317
3VC WIK Groot-Ammers DS 210373012
4Sliedrecht Sport DS 712373020
5Flits DS 112352922
6WHV DS 211332818
7VC WIK Groot-Ammers DS 312252330
8Vollido DS 111242127
9VCE/PSV DS 212161436
10Phoenix DS 19151324
11AVVA DS 110141329
12VCN DS 612121138


Nieuwsberichten

De strijd om de 2e plek voor de winterstop
Zaterdag 15 december mochten we ons melden in sporthal de
Basis om daar een potje tegen Sliedrecht te spelen. Helaas had Spelt een griepje
gehad en was Mayke nog steeds niet inzetbaar. Gelukkig
Lees verder...

VC WIK D2 - AVVA D1
Vrijdagavond 7 december om 20:30 uur stond de derby tegen AVVA 1 op het programma. Om 19:30 uur werd er afgesproken in de kantine. Svenja moest deze avond werken en kon er niet bij zijn, Michelle heeft
Lees verder...

Bekerwedstrijd Next volley
Na een leuke wedstrijd te hebben gespeeld tegen onze eigen
thuisploeg wik dames 3. Moesten wij ons gaan focussen op de bekerwedstrijd die
voor de deur stond tegen Next volley dames 3.





Rond
Lees verder...

De clubclash
Afgelopen maandag 26 november was het dan
eindelijk zover: de clubclash tussen dames 2 en dames 3. Op deze voor ons
vreemde wedstrijddag startten we met de warming-up. Loïs uit meiden A
Lees verder...

Sterke wedstrijd van Dames 2 tegen Smash’ 66.
Vrijdagavond 23 november stond de uitwedstrijd tegen Smash D1 op het programma. 
Deze week bestond de selectie uit 11 meiden. Julia en Lois waren bereid om mee te gaan omdat Mayke nog steeds
Lees verder...

[1] 2 3 4 .... 12