Volleybalclub WIK

Teampagina Dames 1

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Libero
CGT3B77
2
Midden-aanvaller
CJG3G4T
3
Spelverdeler
CGT2Y2W
4
Spelverdeler
CHC9V4K
6
Buiten-aanvaller
CKP1J3X
8
Midden-aanvaller
CHV1H65
10
Buiten-aanvaller
CJZ6Q32
11
Diagonaal-aanvaller
CKF9X2A
13
Buiten-aanvaller
CKK1Q8O
-
Trainer
CGS1T7A
-
Trainer/Coach
CGT3Q6H

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Dames 1 speelt in 2e Divisie D. De thuiswedstrijden beginnen om 15:00 uur.

Training:
  • Dinsdag 20:45 tot 22:45 uur
  • Donderdag 19:30 tot 21:15 uur

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactd1@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
20-10Volley Meerkerk'95 DS 1 - VC Wik DS 11-3
13-10VC Wik DS 1 - Next Volley Dordrecht DS 13-2
06-10VCN DS 3 - VC Wik DS 11-3
29-09VC Wik DS 1 - Volley Tilburg DS 24-0
22-09Havoc DS 1 - VC Wik DS 13-1
15-09AIRCOHEAT VTC Woerden DS 1 - VC Wik DS 10-2
15-09KapMakelaardij/SSS DS 1 - VC Wik DS 12-0
15-09VC Wik DS 1 - Eetcafe 't Centrum Thor DS 12-0

Programma

Datum en wedstrijd
3-11 15:00: VC Wik DS 1 - VC Velden DS 2
10-11 17:30: Spivo DS 1 - VC Wik DS 1
17-11 15:00: VC Wik DS 1 - SOMAS/Activia DS 2
24-11 17:00: Taurus DS 1 - VC Wik DS 1
1-12 15:00: VC Wik DS 1 - Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1
8-12 15:00: VC Wik DS 1 - HLB Van Daal/DS DS 1
19-01 15:00: VC Wik DS 1 - VCN DS 3
26-01 17:15: Next Volley Dordrecht DS 1 - VC Wik DS 1
2-02 15:00: VC Wik DS 1 - Volley Meerkerk'95 DS 1
9-02 19:15: VC Velden DS 2 - VC Wik DS 1
16-02 12:00: Volley Tilburg DS 2 - VC Wik DS 1
9-03 17:30: SOMAS/Activia DS 2 - VC Wik DS 1
16-03 15:00: VC Wik DS 1 - Taurus DS 1
23-03 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - VC Wik DS 1
30-03 15:00: VC Wik DS 1 - Spivo DS 1
6-04 19:30: Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1 - VC Wik DS 1
13-04 15:00: VC Wik DS 1 - Havoc DS 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1Volley Meerkerk'95 DS 1519155
2VC Wik Groot-Ammers DS 1517147
3Havoc DS 1313102
4Next Volley Dordrecht DS 1412108
5SOMAS/Activia DS 25121111
6HLB Van Daal/DS DS 1510913
7Taurus DS 1510913
8Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1510812
9VCN DS 349810
10Volley Tilburg DS 259813
11VC Velden DS 247711
12Spivo DS 147711


Nieuwsberichten

Dames 1 wint met 3-2 van Dordrecht
Onze wedstrijden tegen Dordrecht zitten altijd vol spektakel, spanning en sensatie. Zaterdag 13 oktober waren we dan ook blij dat Next Volley op het programma stond. Next had net zoveel punten als wij
Lees verder...

Dames 1 laat 1 puntje achter in Capelle
Zaterdag 6 oktober stond VCN DS 3 op het programma. Afgelopen week is onze middenspeelster Nikki Borsje teruggekeerd uit Spanje en met de ruime winst tegen Tilburg nog vers in het geheugen waren de gemoederen
Lees verder...

Eerste 4-0 overwinning is een feit!
Na de nederlaag van afgelopen zaterdag tegen Havoc hebben we in de nieuwe trainingsweek de koppen dezelfde kant op kunnen zetten voor de eerste thuiswedstrijd op zaterdag 29 september tegen Tilburg. Door
Lees verder...

Dames 1 met een nederlaag de competitie in
Eindelijk ging zaterdag 22 september de competitie dan echt van start! We moesten gelijk richting Limburg om te gaan strijden tegen HAVOC, een team wat vorig jaar als 4e geŽindigd is in de 2e divisie.


Dames 1 uitgeschakeld in de beker
Afgelopen zaterdag mochten we voor het eerst voor het 'echie' aantreden in de strijd om de nationale beker. Dat het een pittige dag zou worden was duidelijk bij het zien van onze tegenstanders. Alleen
Lees verder...

[1] 2 3 4 .... 13