Volleybalclub WIK

Teampagina CMV niveau's 2, 3 en 4

naam
rugnr
positie
relatienr
-
Trainer
CGT3N13
-
(geen vaste opstelling)
CNR7F8Z
-
(geen vaste opstelling)
CNH8T26
-
(geen vaste opstelling)
CRS4R2N
-
(geen vaste opstelling)
CNV1W19
-
(geen vaste opstelling)
CNL8N6K
-
(geen vaste opstelling)
CNP9P4N
-
(geen vaste opstelling)
CNP4Q52
-
(geen vaste opstelling)
CNR5P2F
-
(geen vaste opstelling)
CNL9X1G
-
(geen vaste opstelling)
CNV1R92
-
(geen vaste opstelling)
CNM6D2H
-
(geen vaste opstelling)
CNW3Q18
-
(geen vaste opstelling)
CNL9X2H
-
(geen vaste opstelling)
CNP9P5O
-
(geen vaste opstelling)
CNG5H8M
-
(geen vaste opstelling)
CND6M5I
-
(geen vaste opstelling)
CNL9X4J
-
(geen vaste opstelling)
CNL2W3E
-
(geen vaste opstelling)
CNF5R8B
-
(geen vaste opstelling)
CNW1M1K
-
(geen vaste opstelling)
CNV1S06

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Contact opnemen met dit team? , Mail dan naar: contactcmv234@vcwik.nl , , dinsdag , 16:45 tot 17:30 CMV 2/3/4 , vrijdag , 16:00 tot 17:00 CMV 2/3/4 (G-A) , 16:45 tot 17:30 CMV 2/3 (STRF)

Programma

Datum en wedstrijd
16-09 10:30: VC Wik N6 2 - Vridos N6 2
16-09 10:30: VC Wik N5 1 - Vridos N5 1
16-09 13:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - VC Wik DS 1
16-09 13:00: VC Wik HS 2 - US HS 1
16-09 13:00: VC Wik HS 1 - Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 1
16-09 14:30: Vc City Lens Krimpen HS 1 - VC Wik HS 1
16-09 14:30: Maatwerkers VCN HS 1 - VC Wik HS 2
16-09 14:30: VC Wik DS 1 - Van den Hengel / Sovoco DS 1
16-09 16:00: VC Wik DS 1 - AIRCOHEAT VTC Woerden DS 1
16-09 16:00: VV Utrecht HS 1 - VC Wik HS 2
16-09 16:00: Next Volley Dordrecht HS 1 - VC Wik HS 1
19-09 21:00: VC Wik HS 8 - BeneVia HS 3
19-09 21:00: VC Wik DM 1 - Spirit Rosmalen DM 1
22-09 19:15: Molenwiek'74 N6 1 - VC Wik N6 1
22-09 19:30: VC Wik HS 2 - Next Volley Dordrecht HS 2
22-09 19:30: VC Wik HS 6 - DVO HS 2
22-09 21:00: Serve'68 XR 1 - VC Wik XR 2
23-09 9:30: Volley Meerkerk'95 N5 1 - VC Wik N5 1
23-09 10:30: Meteoor N6 2 - VC Wik N6 2
23-09 10:45: Sliedrecht Sport MA 3 - VC Wik MA 2
23-09 13:00: VC Wik HS 7 - RVC/Libanon '50 HS 4
23-09 14:15: Volley2B MC 1 - VC Wik MC 1
23-09 14:30: SNA MC 1 - VC Wik MC 2
23-09 14:30: Volley Tilburg DS 6 - VC Wik DS 2
23-09 15:00: VC Wik HS 4 - Spirit HS 2
23-09 15:00: Prima Donna Kaas Huizen HS 1 - VC Wik HS 1
23-09 16:30: Hou Stand HS 3 - VC Wik HS 5
23-09 17:00: Zaanstad DS 1 - VC Wik DS 1
23-09 17:00: Fusion DS 4 - VC Wik DS 5
23-09 18:30: SNA HS 1 - VC Wik HS 3
28-09 20:45: DVO HS 1 - VC Wik HS 4
28-09 21:15: VC Wik HS 3 - City Bril Krimpen HS 3
29-09 19:45: Spirit Barendrecht DM 1 - VC Wik DM 1
29-09 21:30: OKK '70 HS 3 - VC Wik HS 6
30-09 9:00: WHV N6 1 - VC Wik N6 2
30-09 9:30: VC Wik MC 1 - Volley Zuid MC 1
30-09 9:30: VC Wik N5 1 - Haaften Kwiek N5 1
30-09 10:45: VC Wik MA 2 - Sliedrecht Sport MA 3
30-09 13:00: WHV MA 1 - VC Wik MA 1
30-09 13:00: Meteoor JB 1 - VC Wik JB 2
30-09 13:00: Meteoor MC 2 - VC Wik MC 2
30-09 13:00: Spirit DS 1 - VC Wik DS 2
30-09 14:00: Spirit HS 5 - VC Wik HS 7
30-09 14:00: RVC/Libanon '50 DS 4 - VC Wik DS 4
30-09 15:15: Next Volley Dordrecht JB 1 - VC Wik JB 1
30-09 15:45: Volley2B MB 2 - VC Wik MB 1
30-09 16:00: VV Amsterdam HS 1 - VC Wik HS 1
30-09 17:00: WHV HS 3 - VC Wik HS 5
30-09 17:00: VoCASA DS 1 - VC Wik DS 1
30-09 18:00: Spirit HS 1 - VC Wik HS 2
30-09 18:30: BeneVia DS 1 - VC Wik DS 3
30-09 20:00: RVC/Libanon '50 DS 6 - VC Wik DS 5
2-10 20:45: Volley Meerkerk'95 DS 3 - VC Wik DS 3
3-10 21:00: VC Wik DM 1 - Flits DM 1
5-10 21:15: VC Wik HS 3 - Volley Zuid HS 2
5-10 21:30: VC Wik XR 2 - Molenwiek'74 XR 2
6-10 19:30: VC Wik JB 2 - Vridos JB 1
6-10 19:30: VC Wik HS 6 - Gavoc'10 HS 2
7-10 9:00: Sliedrecht Sport JC 2 - VC Wik JC 1
7-10 9:15: VC Wik N5 1 - Sliedrecht Sport N5 4
7-10 9:30: VC Wik N6 2 - Meteoor N6 2
7-10 10:00: VC Wik MC 2 - Meteoor MC 2
7-10 10:30: VC Wik MB 1 - Molenwiek'74 MB 1
7-10 10:45: VC Wik MA 2 - Meteoor MA 1
7-10 10:45: VC Wik N6 1 - Hou Stand N6 1
7-10 11:45: VC Wik DS 3 - Vollido DS 2
7-10 12:00: VC Wik MC 1 - DVO MC 1
7-10 12:30: VC Wik JB 1 - Sliedrecht Sport JB 2
7-10 12:45: VC Wik DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 5
7-10 13:45: VC Wik MA 1 - Next Volley Dordrecht MA 1
7-10 14:00: VC Wik HS 2 - Sliedrecht Sport HS 3
7-10 15:00: VC Wik DS 1 - Ledub DS 1
7-10 15:30: VC Wik DS 4 - WHV DS 3
7-10 16:30: VC Wik HS 4 - MVC HS 1
7-10 17:30: VC Wik HS 1 - VV Haaglanden HS 1
7-10 17:30: VC Wik HS 5 - Sliedrecht Sport HS 8
10-10 20:45: Molenwiek'74 XR 1 - VC Wik XR 2
12-10 19:00: Erasmus Volley HS 2 - VC Wik HS 4
12-10 21:00: Minerva DM 1 - VC Wik DM 1
12-10 21:30: Erasmus Volley HS 3 - VC Wik HS 6
13-10 19:30: Move4U HS 5 - VC Wik HS 7
13-10 19:45: OKK '70 MA 1 - VC Wik MA 2
13-10 21:15: Sliedrecht Sport DS 8 - VC Wik DS 4
14-10 10:45: Sliedrecht Sport JB 1 - VC Wik JB 1
14-10 11:15: Volley Zuid MC 1 - VC Wik MC 1
14-10 12:45: Podarwic DS 2 - VC Wik DS 3
14-10 13:00: Haaften Kwiek N5 1 - VC Wik N5 1
14-10 14:00: Vedo'70 JB 1 - VC Wik JB 2
14-10 14:30: Flits HS 2 - VC Wik HS 5
14-10 15:00: Voleco HS 1 - VC Wik HS 2
14-10 16:45: MVC HS 2 - VC Wik HS 8
14-10 17:00: Nuvo'68 DS 1 - VC Wik DS 2
14-10 18:30: Flits DS 2 - VC Wik DS 5
14-10 19:00: Spaarnestad HS 1 - VC Wik HS 1
14-10 19:00: VollinGo DS 1 - VC Wik DS 1
17-10 20:30: Meteoor XR 1 - VC Wik XR 1
20-10 21:15: Voleco HS 3 - VC Wik HS 5
20-10 21:15: Drieslag HS 1 - VC Wik HS 6
21-10 10:15: VC Wik MA 1 - WHV MA 1
21-10 10:15: VC Wik N6 2 - WHV N6 1
21-10 10:15: VC Wik N5 1 - Podarwic N5 1
21-10 14:30: Meteoor N6 1 - VC Wik N6 1
23-10 21:00: VC Wik XR 1 - Goudriaan XR 1
24-10 21:00: VC Wik HS 8 - Move4U HS 4
24-10 21:00: VC Wik DM 1 - Udenhout DM 1
26-10 21:15: VC Wik HS 3 - WHV HS 1
26-10 21:30: VC Wik XR 2 - Meteoor XR 2
27-10 19:30: VC Wik JB 2 - Vedo'70 JB 1
27-10 19:30: VC Wik HS 6 - Vollido HS 4
28-10 9:00: Vridos N6 2 - VC Wik N6 2
28-10 9:15: VC Wik N5 1 - Volley Meerkerk'95 N5 1
28-10 9:30: VC Wik MC 2 - Flits MC 2
28-10 10:15: VC Wik JB 1 - SOMAS/Activia JB 1
28-10 10:45: VC Wik MA 2 - OKK '70 MA 1
28-10 10:45: VC Wik N6 1 - Switch'89 N6 1
28-10 11:00: VC Wik JC 1 - Next Volley Dordrecht JC 2
28-10 12:00: VC Wik DS 3 - Sliedrecht Sport DS 7
28-10 12:00: VC Wik MC 1 - Apollo MC 1
28-10 12:30: VC Wik HS 7 - Volley2B HS 6
28-10 12:45: VC Wik DS 2 - Flits DS 1
28-10 13:30: Voltena MA 2 - VC Wik MA 1
28-10 13:45: VC Wik MB 1 - Podarwic MB 1
28-10 14:00: VC Wik HS 2 - Erasmus Volley HS 1
28-10 15:00: VC Wik DS 1 - Spaarnestad DS 1
28-10 15:30: VC Wik DS 4 - Erasmus Volley DS 2
28-10 16:00: VC Wik DS 5 - Bernisse DS 2
28-10 17:30: VC Wik HS 1 - US HS 1
28-10 17:30: VC Wik HS 5 - Volley2B HS 4
28-10 18:00: VC Wik HS 4 - Bernisse HS 1
2-11 19:30: VIA XR 2 - VC Wik XR 2
2-11 21:00: Davo'77 XR 1 - VC Wik XR 1
2-11 21:15: Next Volley Dordrecht DM 1 - VC Wik DM 1
3-11 19:30: Volley Zuid DS 5 - VC Wik DS 4
3-11 21:15: VCN HS 3 - VC Wik HS 4
4-11 9:00: Sliedrecht Sport MC 5 - VC Wik MC 2
4-11 9:00: Sliedrecht Sport N5 4 - VC Wik N5 1
4-11 12:30: Switch'89 N6 1 - VC Wik N6 1
4-11 13:00: DVO MC 1 - VC Wik MC 1
4-11 14:00: Hands up DS 2 - VC Wik DS 2
4-11 14:15: Switch'89 HS 2 - VC Wik HS 5
4-11 14:15: Hajraa HS 2 - VC Wik HS 3
4-11 14:30: Cegelec Zuvo HS 1 - VC Wik HS 2
4-11 16:00: Peelpush DS 2 - VC Wik DS 1
4-11 16:30: USV Protos HS 1 - VC Wik HS 1
4-11 16:30: Volley Zuid DS 7 - VC Wik DS 5
4-11 16:45: Bernisse HS 2 - VC Wik HS 8
4-11 20:00: Vovero HS 2 - VC Wik HS 7
4-11 20:00: Minerva DS 1 - VC Wik DS 3
6-11 21:00: VC Wik XR 1 - VIA XR 1
7-11 21:00: VC Wik HS 8 - Haaften Kwiek HS 3
9-11 21:15: VC Wik HS 3 - Volley2B HS 2
9-11 21:30: VC Wik XR 2 - Vedo'70 XR 1
10-11 19:30: VC Wik HS 6 - Move4U HS 3
11-11 9:15: VC Wik JC 1 - OKK '70 JC 1
11-11 9:15: VC Wik MC 2 - Sliedrecht Sport MC 5
11-11 9:15: VC Wik N5 1 - OKK '70 N5 1
11-11 9:30: VC Wik N6 2 - Volley Meerkerk'95 N6 1
11-11 10:30: VC Wik MB 1 - Sliedrecht Sport MB 1
11-11 10:45: VC Wik N6 1 - Vridos N6 1
11-11 10:45: VC Wik JB 1 - HORNERHOF/HHC JB 1
11-11 11:30: Voltena JB 1 - VC Wik JB 2
11-11 12:00: VC Wik DS 3 - Switch'89 DS 1
11-11 12:15: VC Wik HS 7 - Hou Stand HS 4
11-11 12:30: VC Wik MC 1 - Volley2B MC 1
11-11 12:45: VC Wik DS 2 - Vedo'70 DS 1
11-11 13:45: VC Wik MA 1 - Volley2B MA 2
11-11 14:00: VC Wik HS 2 - Maatwerkers VCN HS 2
11-11 15:00: VC Wik DS 1 - Volley Tilburg DS 1
11-11 15:30: VC Wik DS 4 - Fusion DS 3
11-11 16:00: VC Wik DS 5 - VCN DS 7
11-11 17:00: Haaften Kwiek MA 1 - VC Wik MA 2
11-11 17:30: VC Wik HS 5 - Volley Zuid HS 4
11-11 17:30: VC Wik HS 1 - Zaanstad HS 3
11-11 18:00: VC Wik HS 4 - OKK '70 HS 2
17-11 19:00: OKK '70 N5 1 - VC Wik N5 1
17-11 19:15: Molenwiek'74 MC 1 - VC Wik MC 2
17-11 19:30: VC Wik MC 1 - Spivo MC 1
18-11 11:15: Volley Meerkerk'95 JC 1 - VC Wik JC 1
18-11 12:30: City Bril Krimpen HS 2 - VC Wik HS 2
18-11 15:15: Next Volley Dordrecht N6 1 - VC Wik N6 2
18-11 16:30: Flits DS 1 - VC Wik DS 2
18-11 18:15: Volley Voorne HS 1 - VC Wik HS 4
18-11 19:30: Spivo HS 1 - VC Wik HS 3
22-11 20:45: Volley Meerkerk'95 HS 2 - VC Wik HS 6
23-11 21:30: VC Wik XR 2 - Volley Meerkerk'95 XR 1
24-11 20:30: Vridos HS 3 - VC Wik HS 8
24-11 21:15: Next Volley Dordrecht DS 4 - VC Wik DS 3
24-11 21:15: Sliedrecht Sport DS 6 - VC Wik DS 2
25-11 10:30: AVVA N6 1 - VC Wik N6 2
25-11 11:00: VIA MA 1 - VC Wik MA 2
25-11 11:45: VCN DS 6 - VC Wik DS 4
25-11 13:00: Fusion JB 1 - VC Wik JB 1
25-11 13:00: OKK '70 JC 1 - VC Wik JC 1
25-11 13:30: Apollo MC 1 - VC Wik MC 1
25-11 14:30: Hou Stand N6 1 - VC Wik N6 1
25-11 14:45: Sliedrecht Sport MB 1 - VC Wik MB 1
25-11 15:00: NVC HS 1 - VC Wik HS 1
25-11 15:15: Next Volley Dordrecht HS 3 - VC Wik HS 3
25-11 15:30: Vridos DS 4 - VC Wik DS 5
25-11 16:00: Intermezzo HS 2 - VC Wik HS 7
25-11 17:00: Fusion HS 4 - VC Wik HS 5
25-11 18:30: AVVA HS 1 - VC Wik HS 2
25-11 19:00: Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1 - VC Wik DS 1
27-11 18:45: Flits MC 2 - VC Wik MC 2
28-11 21:00: VC Wik HS 8 - Molenwiek'74 HS 1
30-11 21:15: VC Wik HS 3 - Hou Stand HS 1
1-12 19:30: VC Wik JB 2 - Meteoor JB 1
1-12 21:15: City Bril Krimpen HS 4 - VC Wik HS 6
2-12 10:30: VC Wik MC 2 - Molenwiek'74 MC 1
2-12 10:30: VC Wik N6 1 - Meteoor N6 1
2-12 10:30: VC Wik JC 1 - Sliedrecht Sport JC 2
2-12 10:45: VC Wik MA 2 - VIA MA 1
2-12 12:00: VC Wik DS 3 - Condor DS 2
2-12 12:00: VC Wik N6 2 - AVVA N6 1
2-12 12:30: VC Wik HS 7 - Voleco HS 4
2-12 12:45: VC Wik DS 2 - Peter Peters/TSR DS 1
2-12 13:00: Spivo MC 1 - VC Wik MC 1
2-12 13:30: VC Wik MB 1 - Volley2B MB 2
2-12 14:00: VC Wik HS 2 - City Bril Krimpen HS 2
2-12 14:30: Volley2B MA 2 - VC Wik MA 1
2-12 15:00: VC Wik DS 1 - Sliedrecht Sport DS 2
2-12 15:30: VC Wik DS 4 - AVVA DS 2
2-12 16:00: VC Wik DS 5 - Sliedrecht Sport DS 11
2-12 16:30: SNA XR 1 - VC Wik XR 1
2-12 16:30: SNA XR 2 - VC Wik XR 2
2-12 17:30: VC Wik HS 5 - AVVA HS 2
2-12 17:30: VC Wik HS 1 - NOVO HS 1
2-12 18:00: VC Wik HS 4 - Move4U HS 1
6-12 20:30: Vollido HS 2 - VC Wik HS 3
7-12 19:30: VC Wik HS 6 - Next Volley Dordrecht HS 6
7-12 20:30: Volley Tilburg DM 1 - VC Wik DM 1
8-12 19:15: Molenwiek'74 MB 1 - VC Wik MB 1
8-12 20:00: AVVA DS 1 - VC Wik DS 2
8-12 20:30: Apollo HS 2 - VC Wik HS 8
9-12 9:15: Vollido JB 1 - VC Wik JB 1
9-12 10:30: Vridos N5 1 - VC Wik N5 1
9-12 12:00: Vridos N6 1 - VC Wik N6 1
9-12 12:45: Yum HS 1 - VC Wik HS 7
9-12 13:15: Next Volley Dordrecht JC 2 - VC Wik JC 1
9-12 13:15: Volley Meerkerk'95 N6 1 - VC Wik N6 2
9-12 13:45: Vridos JB 1 - VC Wik JB 2
9-12 14:30: Meteoor MA 1 - VC Wik MA 2
9-12 14:45: Volley Voorne DS 3 - VC Wik DS 4
9-12 15:15: Next Volley Dordrecht MA 1 - VC Wik MA 1
9-12 15:30: Gemini-Kangeroes HS 1 - VC Wik HS 1
9-12 16:00: Scylla DS 1 - VC Wik DS 1
9-12 16:00: Volley2B DS 5 - VC Wik DS 5
9-12 16:30: SNA DS 2 - VC Wik DS 3
9-12 17:00: ROWI HS 1 - VC Wik HS 2
9-12 17:15: Next Volley Dordrecht HS 4 - VC Wik HS 4
14-12 20:30: Yum HS 2 - VC Wik HS 8
14-12 21:15: Spirit HS 4 - VC Wik HS 6
14-12 21:15: VC Wik HS 3 - Sliedrecht Sport HS 5
14-12 21:30: VC Wik XR 2 - Set Up XR 1
15-12 20:00: Atak'55 DM 1 - VC Wik DM 1
16-12 10:30: VC Wik N6 1 - Molenwiek'74 N6 1
16-12 10:30: VC Wik MC 2 - SNA MC 1
16-12 10:30: VC Wik JB 1 - Volley Tilburg JB 1
16-12 10:45: VC Wik MA 2 - Haaften Kwiek MA 1
16-12 11:00: Podarwic N5 1 - VC Wik N5 1
16-12 11:45: VC Wik JC 1 - Volley Meerkerk'95 JC 1
16-12 12:15: VC Wik N6 2 - Next Volley Dordrecht N6 1
16-12 12:45: VC Wik DS 2 - Voltena DS 3
16-12 12:45: Podarwic MB 1 - VC Wik MB 1
16-12 13:00: VC Wik DS 3 - VOKO DS 3
16-12 13:45: Jola Olympus HS 1 - VC Wik HS 2
16-12 13:45: VC Wik MA 1 - Voltena MA 2
16-12 15:00: VC Wik DS 5 - City Bril Krimpen DS 4
16-12 15:00: VC Wik DS 1 - IMS/Voltena DS1 DS 1
16-12 15:00: VolleyNisse HS 3 - VC Wik HS 7
16-12 15:15: VC Wik JB 2 - Voltena JB 1
16-12 17:00: VC Wik DS 4 - SNA DS 1
16-12 17:30: VC Wik HS 1 - VV Utrecht HS 2
16-12 18:00: RVC/Libanon '50 HS 1 - VC Wik HS 4
8-01 20:30: VC Wik DS 4 - RVC/Libanon '50 DS 4
9-01 20:45: Molenwiek'74 XR 2 - VC Wik XR 2
9-01 21:00: VC Wik DM 1 - Spirit Barendrecht DM 1
12-01 19:30: VC Wik HS 2 - Spirit HS 1
12-01 19:30: VC Wik HS 6 - OKK '70 HS 3
13-01 13:15: VC Wik DS 1 - VoCASA DS 1
13-01 13:45: VC Wik HS 7 - Spirit HS 5
13-01 14:15: City Bril Krimpen HS 3 - VC Wik HS 3
13-01 15:30: VC Wik HS 1 - VV Amsterdam HS 1
13-01 15:45: VC Wik HS 5 - WHV HS 3
13-01 15:45: VC Wik HS 4 - DVO HS 1
13-01 16:00: Goudriaan XR 1 - VC Wik XR 1
15-01 20:00: Flits DM 1 - VC Wik DM 1
17-01 20:45: Gavoc'10 HS 2 - VC Wik HS 6
18-01 20:00: WHV DS 3 - VC Wik DS 4
19-01 19:15: Sliedrecht Sport HS 3 - VC Wik HS 2
19-01 21:15: Volley Zuid HS 2 - VC Wik HS 3
20-01 12:45: HLB Van Daal/DS DS 5 - VC Wik DS 2
20-01 15:00: MVC HS 1 - VC Wik HS 4
20-01 16:45: Sliedrecht Sport HS 8 - VC Wik HS 5
20-01 17:00: Ledub DS 1 - VC Wik DS 1
20-01 17:00: VV Haaglanden HS 1 - VC Wik HS 1
20-01 17:00: Vollido DS 2 - VC Wik DS 3
22-01 21:00: VC Wik XR 1 - Davo'77 XR 1
23-01 21:00: VC Wik HS 8 - MVC HS 2
23-01 21:00: VC Wik DM 1 - Minerva DM 1
25-01 21:15: VC Wik HS 3 - Spivo HS 1
25-01 21:30: VC Wik XR 2 - Molenwiek'74 XR 1
26-01 19:30: VC Wik HS 6 - Erasmus Volley HS 3
27-01 12:15: VC Wik DS 3 - Podarwic DS 2
27-01 12:30: VC Wik HS 7 - Move4U HS 5
27-01 12:45: VC Wik DS 2 - Nuvo'68 DS 1
27-01 14:00: VC Wik HS 2 - Voleco HS 1
27-01 15:00: VC Wik DS 1 - VollinGo DS 1
27-01 15:30: VC Wik DS 4 - Sliedrecht Sport DS 8
27-01 16:00: VC Wik DS 5 - Flits DS 2
27-01 17:30: VC Wik HS 1 - Spaarnestad HS 1
27-01 17:30: VC Wik HS 5 - Flits HS 2
27-01 18:00: VC Wik HS 4 - Erasmus Volley HS 2
30-01 20:30: Meteoor XR 2 - VC Wik XR 2
1-02 19:00: Erasmus Volley DS 2 - VC Wik DS 4
1-02 19:30: Udenhout DM 1 - VC Wik DM 1
1-02 21:30: Erasmus Volley HS 1 - VC Wik HS 2
2-02 19:15: Sliedrecht Sport DS 7 - VC Wik DS 3
2-02 21:15: Move4U HS 4 - VC Wik HS 8
3-02 14:00: Volley2B HS 6 - VC Wik HS 7
3-02 14:00: Volley2B HS 4 - VC Wik HS 5
3-02 15:00: US HS 1 - VC Wik HS 1
3-02 15:00: WHV HS 1 - VC Wik HS 3
3-02 17:00: Vollido HS 4 - VC Wik HS 6
3-02 17:00: Spaarnestad DS 1 - VC Wik DS 1
3-02 18:45: Bernisse HS 1 - VC Wik HS 4
3-02 18:45: Bernisse DS 2 - VC Wik DS 5
5-02 21:00: VC Wik XR 1 - SGV XR 1
6-02 21:00: VC Wik DM 1 - Next Volley Dordrecht DM 1
10-02 12:15: VC Wik HS 7 - Vovero HS 2
10-02 12:30: VC Wik DS 3 - BeneVia DS 1
10-02 12:45: VC Wik DS 2 - Spirit DS 1
10-02 14:00: VC Wik HS 2 - Cegelec Zuvo HS 1
10-02 15:00: VC Wik DS 1 - Peelpush DS 2
10-02 15:30: VC Wik DS 4 - Volley Zuid DS 5
10-02 16:00: VC Wik DS 5 - RVC/Libanon '50 DS 6
10-02 17:00: VC Wik HS 5 - Switch'89 HS 2
10-02 17:30: VC Wik HS 1 - USV Protos HS 1
10-02 18:00: VC Wik HS 4 - VCN HS 3
14-02 21:15: VIA XR 1 - VC Wik XR 1
15-02 21:30: VC Wik XR 2 - VIA XR 2
16-02 19:30: VC Wik HS 6 - Drieslag HS 1
22-02 21:15: VC Wik HS 3 - Hajraa HS 2
3-03 15:30: Vedo'70 XR 1 - VC Wik XR 2
3-03 16:30: Hou Stand DS 1 - VC Wik DS 4
3-03 17:30: Volley Tilburg DS 1 - VC Wik DS 1
5-03 20:15: Switch'89 DS 1 - VC Wik DS 3
9-03 21:15: Move4U HS 3 - VC Wik HS 6
9-03 21:30: OKK '70 HS 2 - VC Wik HS 4
10-03 11:45: VCN DS 7 - VC Wik DS 5
10-03 12:00: Volley2B HS 2 - VC Wik HS 3
10-03 12:30: Hou Stand HS 4 - VC Wik HS 7
10-03 13:00: Haaften Kwiek HS 3 - VC Wik HS 8
10-03 14:15: Maatwerkers VCN HS 2 - VC Wik HS 2
10-03 17:00: Zaanstad HS 3 - VC Wik HS 1
10-03 17:00: Fusion DS 3 - VC Wik DS 4
10-03 19:00: Vedo'70 DS 1 - VC Wik DS 2
10-03 20:00: Volley Zuid HS 4 - VC Wik HS 5
12-03 21:00: VC Wik XR 1 - SNA XR 1
13-03 21:00: VC Wik HS 7 - Intermezzo HS 2
13-03 21:00: VC Wik HS 8 - Vridos HS 3
15-03 20:30: Volley Meerkerk'95 XR 1 - VC Wik XR 2
15-03 21:15: VC Wik HS 3 - Next Volley Dordrecht HS 3
16-03 19:45: VC Wik HS 6 - Volley Meerkerk'95 HS 2
17-03 12:30: VC Wik DS 3 - Next Volley Dordrecht DS 4
17-03 12:45: VC Wik DS 2 - Sliedrecht Sport DS 6
17-03 14:00: VC Wik HS 2 - AVVA HS 1
17-03 15:00: VC Wik DS 1 - Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1
17-03 15:30: VC Wik DS 4 - VCN DS 6
17-03 16:00: VC Wik DS 5 - Vridos DS 4
17-03 17:30: VC Wik HS 1 - NVC HS 1
17-03 17:30: VC Wik HS 5 - Fusion HS 4
17-03 18:00: VC Wik HS 4 - Volley Voorne HS 1
22-03 21:30: VC Wik XR 2 - SNA XR 2
23-03 19:15: Sliedrecht Sport DS 11 - VC Wik DS 5
23-03 20:45: Molenwiek'74 HS 1 - VC Wik HS 8
24-03 14:00: AVVA HS 2 - VC Wik HS 5
24-03 14:45: Voleco HS 4 - VC Wik HS 7
24-03 15:30: NOVO HS 1 - VC Wik HS 1
24-03 16:00: AVVA DS 2 - VC Wik DS 4
24-03 16:30: Condor DS 2 - VC Wik DS 3
24-03 16:45: Sliedrecht Sport DS 2 - VC Wik DS 1
24-03 17:30: Move4U HS 1 - VC Wik HS 4
24-03 18:00: Peter Peters/TSR DS 1 - VC Wik DS 2
24-03 18:30: Hou Stand HS 1 - VC Wik HS 3
26-03 20:00: VC Wik DS 5 - Volley Zuid DS 7
26-03 20:00: VC Wik DS 2 - Hands up DS 2
27-03 19:30: Set Up XR 1 - VC Wik XR 2
27-03 21:00: VC Wik HS 8 - Bernisse HS 2
28-03 19:30: VC Wik HS 6 - City Bril Krimpen HS 4
28-03 19:45: VC Wik DS 3 - Minerva DS 1
29-03 21:15: SGV XR 1 - VC Wik XR 1
3-04 21:00: VC Wik HS 8 - Apollo HS 2
3-04 21:00: VC Wik DM 1 - Volley Tilburg DM 1
5-04 21:15: VC Wik HS 3 - Vollido HS 2
6-04 21:15: Next Volley Dordrecht HS 6 - VC Wik HS 6
7-04 12:15: VC Wik HS 7 - Yum HS 1
7-04 12:30: VC Wik DS 3 - SNA DS 2
7-04 12:45: VC Wik DS 2 - AVVA DS 1
7-04 14:00: VC Wik HS 2 - ROWI HS 1
7-04 15:00: VC Wik DS 1 - Scylla DS 1
7-04 15:30: VC Wik DS 4 - Volley Voorne DS 3
7-04 16:00: VC Wik DS 5 - Volley2B DS 5
7-04 17:30: VC Wik HS 1 - Gemini-Kangeroes HS 1
7-04 17:30: VC Wik HS 5 - Voleco HS 3
7-04 18:00: VC Wik HS 4 - Next Volley Dordrecht HS 4
9-04 20:30: VC Wik HS 7 - VolleyNisse HS 3
9-04 21:00: VC Wik XR 1 - Meteoor XR 1
10-04 21:00: VC Wik HS 8 - Yum HS 2
10-04 21:00: VC Wik DM 1 - Atak'55 DM 1
12-04 21:30: VC Wik XR 2 - Serve'68 XR 1
13-04 19:30: VC Wik HS 4 - RVC/Libanon '50 HS 1
13-04 19:30: VC Wik HS 6 - Spirit HS 4
13-04 21:15: VOKO DS 3 - VC Wik DS 3
13-04 21:15: Sliedrecht Sport HS 5 - VC Wik HS 3
14-04 12:00: Voltena DS 3 - VC Wik DS 2
14-04 12:45: VV Utrecht HS 2 - VC Wik HS 1
14-04 14:30: SNA DS 1 - VC Wik DS 4
14-04 16:30: City Bril Krimpen DS 4 - VC Wik DS 5
14-04 16:30: VC Wik HS 2 - Jola Olympus HS 1
14-04 18:00: IMS/Voltena DS1 DS 1 - VC Wik DS 1
17-04 21:00: Spirit Rosmalen DM 1 - VC Wik DM 1
19-04 21:00: DVO HS 2 - VC Wik HS 6
19-04 21:15: VC Wik HS 3 - SNA HS 1
21-04 12:30: VC Wik DS 3 - Volley Meerkerk'95 DS 3
21-04 12:45: VC Wik DS 2 - Volley Tilburg DS 6
21-04 14:30: VC Wik DS 5 - Fusion DS 4
21-04 15:00: VC Wik DS 1 - Zaanstad DS 1
21-04 15:30: VC Wik DS 4 - Hou Stand DS 1
21-04 16:00: Spirit HS 2 - VC Wik HS 4
21-04 16:30: VC Wik HS 5 - Hou Stand HS 3
21-04 16:30: BeneVia HS 3 - VC Wik HS 8
21-04 17:15: Next Volley Dordrecht HS 2 - VC Wik HS 2
21-04 17:30: VC Wik HS 1 - Prima Donna Kaas Huizen HS 1
21-04 18:00: RVC/Libanon '50 HS 4 - VC Wik HS 7

Stand



Nieuwsberichten

Geslaagd toernooi in Hardinxveld-Giessendam
Afgelopen zaterdag, 7 oktober had de jongste Wik-jeugd hun eerst toernooi. Al vroeg in de morgen vertrok de eerste groep richting Hardinxveld- Giessendam. Het was natuurlijk erg leuk dat ze in hun nieuwe
Lees verder...

CMV teams 2, 3 en 4 op de teamfoto met hun trainers!
Vrijdag zijn de kinderen van de CMV groepen 2, 3 en 4 op de foto gegaan met hun trainers Carl, Tim en Ronald.
Lees verder...

Ook de jongste WIK-jeugd is van start!!!
Als je tussen de 6 en ongeveer 12 jaar bent, kun je bij het Circulatie Mini Volleybal (CMV) beginnen met volleybal!
Lees verder...